Scaffolder Polska

Scaffolder Polska Sp. z o.o.

 

Scaffolder Polska Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2001 r w Siedlcach jako PBI Podlasie Sp. z o.o. Głównym przedmiotem działalności spółki w pierwszych latach działalności było świadczenie usług planowania, montażu, nadzoru oraz najem konstrukcji rusztowań dla potrzeb budownictwa. Spółka prowadziła projekty montażowe na terenie całej Polski, jednak głównym rynkiem świadczenia usług była Warszawa.

Na przełomie roku 2008/2009 dokonano zmian właścicielskich, zmieniono nazwę spółki z PBI Podlasie na Scaffolder Polska Sp. z o.o. Siedzibę przeniesiono z Siedlec do Warszawy.

W ramach przeprowadzonej reorganizacji, pozyskano doświadczoną kadrę techniczną
z wieloletnią praktyką z zakresu nadzoru oraz kompleksowej obsługi projektowo-montażowej
rusztowań i tymczasowych urządzeń dostępu (windy budowlane, podnośniki, itp.)

Spółka Scaffolder Polska, rozwinęła działalność w sektorze przemysłowym i energetycznym, zatrudnia własnych doświadczonych pracowników. W 2010r. Spółka, rozpoczęła realizację projektów montażowych na terenie krajów EU. Obecnie spółka świadczy wysokiej jakości usługi montażu i serwisu konstrukcji rusztowań na projektach przemysłowych i energetycznych zarówno w Polsce jak i innych krajach EU, w zależności od potrzeb naszych klientów.

 
Pracownicy
 posiadają uprawnienia do montażu i obsługi rusztowań w Polsce, Szwecji, Norwegii, Finlandii, W. Brytanii oraz na terenie Niemiec, Francji, Czech, Słowacji. Posiadają międzynarodowe uprawnienia z zakresu bezpieczeństwa i pracy w warunkach szczególnego zagrożenia dla nadzoru i pracowników liniowych: SCC/SOS, SCC/BES, VCA/SHE, SSG, uprawnienia operatorów urządzeń dostępu, uprawnienia energetyczne eksploatacyjne i dozorowe, Szkolenie w Międzynarodowym Instytucie Nuklearnym w Dubnej k/Moskwy.